• Bizi sosyal medyada da takip edin

Endüstri İşbirliği Çalıştayı Gerçekleşti.

Milli Muharip Uçak Projesi kapsamında Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Hollanda, İsveç ve yerli firmaların katılımı ile gerçekleşti.

Milli Muharip Uçak Projesi kapsamında Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Hollanda, İsveç ve yerli firmaların katılımı ile işbirliği fırsatlarının değerlendirilmesi maksadıyla 03-07 Aralık 2018 tarihleri arasında “Endüstriyel İşbirliği Günleri” etkinliği Teknopark Ankara’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

TUSAŞ Milli Muharip Uçak Başkanı Prof.Dr.Mustafa CAVCAR, Teknopark Ankara ve İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan GÜLTEKİN, İtalya Büyükelçiliği Savunma Ateşesi Attilio GATTIA, TUSAŞ Genel Müdürü Prof.Dr.Temel KOTİL ve Savunma Sanayi Başkan Yardımcısı Serdar DEMİREL'in açılış konuşmaları ile başlayan Milli Muharip Uçak Projesi kapsamında "Milli MuharipUçak Endüstriyel İş Birliği Günleri" B2B görüşmeleri ile devam etti.  Türkiye ve diğer yabancı ülkelerden 250 firmanın katılımıyla gerçekleşen toplantılarda Teknopark Ankara’dan 14 firma da yer aldı. Yoğun katılımın gözlemlendiği etkinlik beş gün boyunca devam etti.

Liste