• Bizi sosyal medyada da takip edin

Girişimcilere Halkbank’tan Teknokent Destek Paketi

Halkbank ve Ankara Teknopark arasında iş birliği protokolü gerçekleştirilmiştir. İşbirliğimiz kapsamında Halkbank Teknokent Destek Paketi’nden Teknopark’ımızda ticari faaliyette bulunan veya herhangi bir faaliyeti ya da

Halkbank ve Ankara Teknopark arasında iş birliği protokolü gerçekleştirilmiştir. İşbirliğimiz kapsamında Halkbank Teknokent Destek Paketi’nden Teknopark’ımızda ticari faaliyette bulunan veya herhangi bir faaliyeti ya da kendisine ait bir iş yeri olmayıp, kendi işini kurmak isteyen girişimci firmalar yararlanabilecektir.
Girişimcilerin işlerinin büyümesine ve sürdürülebilmesine de destek olmak amacıyla, finansman desteğinin yanı sıra ücretsiz olarak finansman dışı destekler de sağlanacaktır.

Halkbank Teknokent Destek Paketi Detayları Nelerdir?

Girişimcilere sunulan destek paketinin üst limiti 500.000 TL olmakla birlikte, girişimcilerin ihtiyaçları doğrultusunda aşağıda yer alan ürünler de sunulmaktadır;

1) Teknokent Girişimci Kredisi

Girişimcilerin; Ar-Ge harcamaları, mal, hizmet veya ekipman alımları, personel maaş ödemeleri, Teknokent kira ödemeleri başta olmak üzere projelerini ilerletme noktasında ihtiyaç duydukları tüm işletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 60 ay olarak aylık eşit taksitli “Halkbank Teknokent Girişimci Kredisi” sunulmaktadır.

2) Paraf Ticari Kredi Kartı

Girişimcilere, ticari faaliyetlerinde kullanmak üzere üst limit içinde kalmak koşulu ile asgari 5.000 TL limitli Paraf Ticari Kredi Kartı sunulacaktır.

3) Ticari Kredili Mevduat Hesabı-Dost Hesap

Girişimcilere, işletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üst limit içinde kalmak koşulu ile asgari 5.000 TL limitli Dost Hesap sunulacaktır.

4) Teminat Mektubu

Girişimcilerin ihtiyaçları doğrultusunda üst limit içinde kalmak üzere ve azami 1 yıl vadeli TL teminat mektubu sunulabilecektir.

Diğer Avantajlar Nelerdir?

 • Teknokent kira desteği
 • Bankacılık ürünleri masraf muafiyeti
  • Girişimcilerin, internet&mobil şubeden gerçekleştirecekleri EFT ve havale işlemlerinden 1 yıl boyunca ücret alınmayacaktır.
  • Ticari kredi kartlarından 1 yıl boyunca üyelik ücreti alınmayacaktır.
  • 1 adet 25 yapraklı çek karnesi için çek defter bedeli alınmayacaktır.
  • POS kullanımlarında 6 ay boyunca POS aidatı alınmayacaktır.
 • Ücretsiz danışmanlık desteği
 • Ücretsiz eğitim desteği
 • Halkbank KOBİ fırsatları ve kampanyalar

Detaylı bilgi edinmek için halkbankkobi.com.tr web sitesini ve Halkbank Şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Liste