• Bizi sosyal medyada da takip edin

Teknopark Ankara BİGG+ Paydaşlar Açılış Toplantısını Gerçekleştirdi.

Desteklenmeye hak kazanan 11 başvurudan biri olan ´Teknopark Ankara KOBİ Kapasite Artırma ve Ticarileştirme Programı´ projenin paydaşları, Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin öncülüğünde bir araya gele

Desteklenmeye hak kazanan 11 başvurudan biri olan "Teknopark Ankara KOBİ Kapasite Artırma ve Ticarileştirme Programı" projenin paydaşları, Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin öncülüğünde bir araya gelerek fiilen projenin başlatılmasını sağladılar.

TBD Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kolat, SEİS Başkanı Metin Demir, Genel Sekreteri Tümay Şahin, TÜBİTAK Proje Gözlem Uzmanımız Münevver Kır, SASAD Genel Sekreteri Hüseyin Baysak ve Yardımcısı Yılmaz Küçükseyhan, SASAD Uzmanları Aslı Bursa ve Ceren Asalım, proje mentör adaylarından Şahin Yaman ve Ali Samet Arslan, Teknopark Ankara Yöneticileri ve TTO uzmanları katıldılar.

Proje Koordinatörü İlyas Yılmazyıldız, Proje Mentör Süreç Yöneticisi Ayşe Demirel katılımcılara proje detayları ile ilgili bilgilerini aktardılar. Projenin hedefleri , uygulama yöntemleri, hedef grupların seçim yöntemleri, amca ulaşmak için önerilen yöntemleri ve proje başarı kriterlerini hakkında bilgiler aktarıldı ve katılımcıların bu konulardaki soruları cevaplandırıldı. Konular hakkında katılımcıların görüşleri alınarak fikir alışverişinde bulunuldu. Paydaşların projeye sunacakları katkıları ve projedeki sorumlulukları bir kez daha konuşuldu ve herkesin bunları özümsemesi sağlandı.

Liste